up
ara
Onur Tuna

Onur Tuna

Kaderinin Götürdüğü Yere Git
2016
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Onur Tuna tarafından kaleme alınan Kaderinin Götürdüğü Yere Git kitabı Kişisel Gelişim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051487724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaderinin Götürdüğü Yere Git isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kaderinin Götürdüğü Yere Git kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bi Küçük Eylül Meselesi
2014
Hafızasını kaybeden Eylül, içindeki sesi dinleyerek Bozcaada'ya gider ve burada kendisine yabancı gelen bir adamla tanışır. Ancak bu adam Eylül'ü yakından tanımaktadır ve hafızasını geri kazanması için her şeyi yapmaya hazırdır.
Filinta
2014
Osmanlı Döneminde ki polisiye olayları aksiyon-komedi-macera etkenleri üzerinden yansıtan bir yapımdır.
Cesur Yürek
2016
Başrollünde oyuncu Hüseyin Avni Danyal yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cesur Yürek isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0