up
ara
Şebnem Dönmez

Şebnem Dönmez

Kolay Para
2002
Başrollünde oyuncu Tuba Ünsal yer aldığı, yönetmenliğini Hakan Haksun üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kolay Para isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mumya Firarda
2002
Başrollünde oyuncu Teoman yer aldığı, yönetmenliğini Erdal Murat Aktaş üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mumya Firarda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Toprağın Çocukları
2012
Başrollünde oyuncu Suzan Kardeş yer aldığı, yönetmenliğini Ali Adnan özgür üstlendiği film Tarih türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Toprağın Çocukları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
O Kadın
2007
Başrollünde oyuncu Başak Sayan yer aldığı, yönetmenliğini Korhan Bozkurt üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden O Kadın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Neredesin Firuze
2004
İşleri yolunda gitmeyen iki müzik yapımcısı borç batağındadır. Ferhat adında yeni bir yeteneği keşfeden ikili, kaset çalışmalarına başlar. Bu sırada Firuze adlı zengin bir kadın, Ferhat'ı çok beğenir ve yatırım yapmak ister. Ancak Firuze ile ilgili bilmedikleri çok önemli bir sır vardır.
Küçük Sırlar
2011
Başrollünde oyuncu Sinem Kobal yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küçük Sırlar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Medcezir
2013
Başrollünde oyuncu Can Gürzap yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Medcezir isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0