up
ara
Maxime Chattam

Maxime Chattam

Misliyna

Misliyna

@misliyna

Son iki kitabında tarz değiştirip ütopik dünyalara adım atmış olsa da yazdığı gerilim romanlarının yeri bir başkadır kütüphanemde...
Maxime Chattam
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Kendiyle barışmış, karşılığında da cevabı bulmuştu: hiçbir cevap olmadığını kabullenecekti artık...
ataç ikon Karanlığın Soluğu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Annabel düşünerek geçirdiği bir suskunluktan sonra pişmanlığın hissedildiği bir sesle konuştu:
- Dünya doğru dönmüyor, bazen işlerin giderek kötüleştiği fikrine kapılıyorum.
- Dünyanın bu işte hiçbir suçu yok; asıl kabahati olanlar insanlar.
ataç ikon Karanlığın Soluğu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

"Gerçek, düşü çoğu kez yaya bırakıyor..."
ataç ikon Kötü Ruh
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Aslıhan

Aslıhan

@aslismaslis

İktidarın özü nedir bilir misiniz?
Demagoji.
ataç ikon Kaosun Sırları
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Merve Münteha Öz

Merve Münteha Öz

@mervemuntehaoz

Bir de, bu güvensizlik çağında, size zamanda yolculuk makinesinin gerçek olduğunu hatırlatmak isterim. Adına " büyü" diyorlar. Büyü de hep var. Sözcüklerin içinde.
ataç ikon Zamanın Kanı
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Merve Münteha Öz

Merve Münteha Öz

@mervemuntehaoz

İşte yaşlanmak dedikleri bu, sevgili hanım
efendi, yaşlanmak dedikleri unutmak ve karıştırmaktır. Ya da hatırlama çabasından fazla ileri gidecek gücü bulamamaktır .
ataç ikon Zamanın Kanı
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Gaia Teorisi
1970
Kaosun Sırları kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Gaia Teorisi kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051112923 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gaia Teorisi isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Alev Özgüner çevirmiştir. Kitap Tavsiye Ettiğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gaia Teorisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaosun Sırları
1970
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Kaosun Sırları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789759918286 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaosun Sırları isimli kitap 372 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Kaosun Sırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlığın Soluğu
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Karanlığın Soluğu kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051113920 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlığın Soluğu isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Karanlığın Soluğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Leş
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Leş kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050908985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leş isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mahmut Özışık çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Leş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zamanın Kanı
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Zamanın Kanı kitabı Gizem, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759916640 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Kanı isimli kitap 322 sayfadan oluşuyor. Zamanın Kanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0