up
ara
‹ Maxime Chattam

Maxime Chattam Kitapları

0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Başka Bir Dünya Kraliçe kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786050923278 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başka Bir Dünya Kraliçe isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Başka Bir Dünya Kraliçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Gaia Teorisi ve Kaosun Sırları kitaplarının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Başka Bir Dünya: Üçlü İttifak kitabı Fantastik, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9786050911190 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başka Bir Dünya: Üçlü İttifak isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe, Birnur Arıerçetin Gökçe çevirmiştir. Başka Bir Dünya: Üçlü İttifak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Kaosun Sırları kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Gaia Teorisi kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051112923 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gaia Teorisi isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Alev Özgüner çevirmiştir. Kitap Tavsiye Ettiğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gaia Teorisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Kaosun Sırları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789759918286 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaosun Sırları isimli kitap 372 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Kaosun Sırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Kara Büyü kitabı Korku, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050903454 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Büyü isimli kitap 422 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aykut Derman çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kara Büyü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Karanlığın Soluğu kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051113920 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlığın Soluğu isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Karanlığın Soluğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Kötü Ruh kitabı Roman, Cinayet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759914967 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kötü Ruh isimli kitap 430 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Cevat Akkoyunlu çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kötü Ruh kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Leş kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050908985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leş isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mahmut Özışık çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Leş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Zamanın Efendisi kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050915884 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Efendisi isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hakan Tansel çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Zamanın Efendisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Gaia Teorisi kitabının da yazarı Maxime Chattam tarafından kaleme alınan Zamanın Kanı kitabı Gizem, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759916640 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Kanı isimli kitap 322 sayfadan oluşuyor. Zamanın Kanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!