up
ara
Ushan Çakır

Ushan Çakır

Uzun Hikaye
2012
Balkan göçmeni olan Ali dedesi büyütür. Mert ve eşitlik yanlısı bir karaktere sahip olan Ali, aşık olduğu kadını ailesi ona vermeyince kaçırır. Geçimini muhasebecilik ile kazanmaktadır. Yasamakta olduğu kasabada eşitlik istediği için kovulur Sosyalist lakabına sahip olan Ali. Hikaye 1940'lı yıllar ile 1970'li yıllar aradında geçmektedir.
Dedemin İnsanları
2011
Başrollünde oyuncu Kosta Kortidis yer aldığı, yönetmenliğini Çağan Irmak üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dedemin İnsanları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sev Beni
2013
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, yönetmenliğini Mehmet Bahadır Er üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sev Beni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurt Seyit ve Şura
2013
Başrollünde oyuncu Demet Özdemir yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurt Seyit ve Şura isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Yazı
2017
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Yazı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0