up
ara
Erdem Yener

Erdem Yener

Mucize
2015
1960’lı yıllarda Egeli bir öğretmen, doğudaki bir köye atanır. Okulu bile olmayan köye, orada yaşayan halkın da desteğiyle öncelikle okul yapar ve daha sonra köyün öğrencileriyle yakından ilgilenmeye başlar. İlgilendiği biri daha vardır; köyün delisi olarak bilinen Aziz. Hastalığı nedeniyle hareketlerini kontol edemeyen Aziz, aşk sayesinde büyük bir mucize yaşayacaktır.
Çarşı Pazar
2015
Kahraman tellaktır. Çalıştığı hamamı Tuncay adında bir adam yıkmak ister. Hamamın yerine alışveriş merkezi yapmayı planlamaktadır. Kahraman ise ya kabul edip babasından kalan borçları ödeyecek ya da ekmek kapısı elinden gidecek.
Güldür Güldür Show
2014
Başrollünde oyuncu Alper Kul yer aldığı, yönetmenliğini Meltem Bozoflu üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güldür Güldür Show isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dedemin Fişi
2016
Çirci ailesinin reisi olan Salih Bey’in hasta yatağında beyin ölümü gerçekleşmiş ve çocukları ile torunları bırakacağı mirasın peşine düşmüşlerdir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0