up
ara
Katerina Graham

Katerina Graham

17 Yeniden
2009
Mike O’Donnell, okulun popüler öğrencilerinden biridir ve önünde parlak bir gelecek vardır. Ancak o hamile kalan kız arkadaşıyla evlenmeye karar verir. Aradan geçen 20 yıldan sonra Mike çok mutsuz ve pişmandır. Kendisine 17 yaşına geri dönme şansı verilir. Ancak şimdiki aklıyla o yaşlara geri dönmek onu zor bir duruma sokar.
Komik Tuzak
1998
Başrollünde oyuncu Lindsay Lohan yer aldığı, yönetmenliğini Nancy Meyers üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Komik Tuzak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oda Arkadaşı
2011
Başrollünde oyuncu Billy Zane yer aldığı, yönetmenliğini Christian E. Christiansen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Oda Arkadaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Boogie Town
2010
Başrollünde oyuncu Brenda Song yer aldığı, yönetmenliğini Chris Stokes üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boogie Town isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Chicago Pulaski Jones
2010
Başrollünde oyuncu Cedric the Entertainer yer aldığı, yönetmenliğini Cedric the Entertainer üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Chicago Pulaski Jones isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The O.C.
2003
Başrollünde oyuncu Adam Brody yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The O.C. isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lizzie Mcguire
2001
Başrollünde oyuncu Hilary Duff yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lizzie Mcguire isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Strong Medicine
2000
Başrollünde oyuncu Rita Moreno yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Strong Medicine isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0