up
ara
Gülsen Kılıçaslan

Gülsen Kılıçaslan

aLoNe

aLoNe

@alone

Henüz gerçekten ne olduğumuzun bile farkında değilken neden boş yere neye dönüşeceğimiz hakkında kafa yoruyorsunuz ?
ataç ikon Deli
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum
Ayşe Yılmaz

Ayşe Yılmaz

@ayseyilmaz

Sana kavuşmanın hayaline kaptırırken kendimi, adın bir dua gibi dilimdeydi daima..
ataç ikon Deli
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Ayşe Yılmaz

Ayşe Yılmaz

@ayseyilmaz

Yüzümü avuçları arasına alıp; Sen hiç ayn-ur rıza ile baktın mı? dedi.
Safça 'O ne ki?' diyebildim.
- Kusur görmeden muhabbet ile bakan göz demek...
ataç ikon Deli
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
5 beğen · 0 yorum
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc

Hiç şüphesiz, biz her şeyi kader ile yarattık.
ataç ikon Deli
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc

Umut, hep içimizde taşıdığımız ama asla kıymetinin farkına varamadığımız bir mücevherdi.
ataç ikon Deli
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
6 beğen · 0 yorum
Hickirik

Hickirik

@dieanotherday

Annem ve babam, bana karşı hiçbir zaman, o sevgi dolu ve çocuklarının üstüne titreyen, ilgili anne babalar olmadılar. O yüzden ben de küçüklüğümden beri kendimi, rengarenk hayaller kurarak mutlu etmeyi öğrendim.
ataç ikon Deli
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
PERVANE
0
Okurlarımızın çok severek okuduğu Deli’nin Yazarı Gülsen Kılıçaslan’ın beklenen duygusal romanı Pervane, ışığınız olacak… tutulup kalacaksınız! Geçmişinde yaşadığı trajik olaydan kaçan Ayşe, bebeğiyle birlikte yeni bir hayat kurmaya kararlıdır. Yeni hayatının ilk gününde karşılaştığı Kenan, daha ilk bakışta Ayşe’nin ahu gözlerinin esiri olmuştur. Ama Ayşe’nin hayatında bebeğinden başka kimseye yer yoktur. İkili arasında yaşanan büyük anlaşmazlık, aralarında derin bir uçurum açacaktır. Kenan, önyargıları ile girdiği savaştan yara almadan kurtulabilir mi? Ayşe, aşkı yeni tadan yüreğinin sesini dinleyip affetmeyi öğrenebilir mi? Peki aşk, karşısına çıkan tüm güçlükleri yenerek filizlenebilir mi? “Dünyada olup biten her şey hem birbirini tamamlar hem de sürekli çatışma halindedir. Aydınlık ve karanlığın bu ezeli ve ebedi mücadelesiyle tüm ilkeler belirlenir. Masumiyet, kirlenmiş benliklerle çatışırken şekil değiştirse de özünden asla bir şey kaybetmez.”
Bütün Kuzgunlar Siyahtır
2019
PERVANE ve Şurimşine kitaplarının da yazarı Gülsen Kılıçaslan tarafından kaleme alınan Bütün Kuzgunlar Siyahtır kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2019 yılında 9786052164785 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Kuzgunlar Siyahtır isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Bütün Kuzgunlar Siyahtır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şurimşine
2015
PERVANE kitabının da yazarı Gülsen Kılıçaslan tarafından kaleme alınan Şurimşine kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Böğürtlen yayınevinden 2015 yılında 9786058411517 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şurimşine isimli kitap 518 sayfadan oluşuyor. Şurimşine kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Deli
2016
PERVANE kitabının da yazarı Gülsen Kılıçaslan tarafından kaleme alınan Deli kitabı Duygusal, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059809542 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deli isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Deli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şurina
2016
PERVANE kitabının da yazarı Gülsen Kılıçaslan tarafından kaleme alınan Şurina kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059809733 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şurina isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Şurina kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0