up
ara
Songül Öden

Songül Öden

Acı Aşk
2009
Başrollünde oyuncu Ezgi Asaroğlu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Acı Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ekşi Elmalar
2016
Aziz Özay, 1970'li yıllarda Hakkari'de belediye reisi olan ve iki özelliğiyle bilinen bir adamdır. Bunlardan biri, elma ağaçlarıyla ünlü meyve bahçesi, diğeri ise evlenme çağına gelmiş güzeller güzeli 3 kızı. Kızlar kasaba merkezine pek gitmeseler de güzellikleri herkesin dilindedir. Şehrin delikanlıları, kızlarla görüşebilmek için her yolu dener. Ailenin 70'li yıllarda Hakkari'de başlayan hayat hikayesi 90'ların sonunda Antalya'ya kadar uzanır.
Rüzgarda Salınan Nilüfer
2015
Korhan ve Handan İstanbul'da iyi bir semtte oturan bir çifttir. Handan hayatını boş geçirmemek için kendisine sürekli yeni hobiler edinmektedir. Korhan yıllar geçtikçe Handan'ın girişimlerinin içi boş heveslerden ibaret olduğunu düşünmeye başlar ve artık onu ciddiye almaz. Bunun üzerine Handan, yazar arkadaşı Şermin'den destek alarak onun gibi yazar olmaya özenir. Bu durum zamanla büyük bir kıskançlığı beraberinde getirecektir.
Umutsuz Ev Kadınları
2012
Başrollünde oyuncu Deniz Uğur yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Umutsuz Ev Kadınları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0