up
ara
İrem Sak

İrem Sak

Martı
2017
Yakup ve Mediha, İzmir'in Torbalı ilçesindeki bir çiftlikte sıradan bir hayat sürdüren bir çifttir. Onlara yardım etmeye gelen Rıza ve Nurgül ise onlara göre daha eğlenceli bir çifttir. Bu durağan ve sıkıcı ortamda yolları kesişen çiftler yavaş yavaş iç dünyalarını ortaya dökmeye başlayacaklardır.
Düğüm Salonu
2018
Uzun bir süre önce ayrılan ve hayatlarına başka kişilerle devam edip evlenmenin eşiğine gelmiş olan Serkan ve Hülya, tesadüfen aynı tarihte yan yana bulunan iki düğün salonunu kiralamışlardır. Böyle bir ortamda düğünler düğüm olur ve büyük bir kargaşa başlar.
Ölümlü Dünya
2017
Haydarpaşa Garı’nda bulunan ve yıllardır aileden aileye geçen bir lokantanın işletmeciliğini yapan Mermer ailesi sade ve sıradan bir hayat sürdürüyor gibi görünmektedirler. Fakat göründüklerinin aksine, karanlık işler yapan büyük bir organizasyona bağlıdırlar. Ancak bazı kuralları ihlal etmeleri ve kimliklerinin ortaya çıkmasıyla birlikte işler karışacak ve büyük bir kovalamaca başlayacaktır.
Dedemin Fişi
2016
Çirci ailesinin reisi olan Salih Bey’in hasta yatağında beyin ölümü gerçekleşmiş ve çocukları ile torunları bırakacağı mirasın peşine düşmüşlerdir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0