up
ara
Kamil Çetin

Kamil Çetin

Oğlum Bak Git
2012
Başrollünde oyuncu Orhan Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Kamil Çetin üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Oğlum Bak Git isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Dersane: Ada
2014
Başrollünde oyuncu Serkan Şengül yer aldığı, yönetmenliğini Kamil Çetin üstlendiği film Gençlik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Dersane: Ada isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ketenpere
2017
Dizi ve filmlerde figüranlık yaparak geçimini sağlayan Kalender bir akrabasının suçunu üzerine alınca cezaevine girer. Burada Vefa adında bir mafya babasıyla tanışır. Cezaevinden çıktıktan sonra yeniden biraraya geldiklerinde Kalender, Vefa'ya kendi cast şirketini kurma hayalinden bahseder.
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?
2018
Film, Türkiye'nin ünlü Youtuber'ı Enes Batur'un çocukluğunu ve internet dünyasına adım atışını ele alıyor. Çocukken içine kapanık olan ve diğer çocuklar tarafından itilip kakılan Enes'in hayatı, babasının ona aldığı bilgisayar sayesinde değişmeye başlar.
Cumali Ceber 2
2018
Başrollünde oyuncu Serkan Şengül yer aldığı, yönetmenliğini Kamil Çetin üstlendiği film Yerli Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Yerli Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cumali Ceber 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0