up
ara
Şafak Sezer

Şafak Sezer

Kutsal Damacana 2: İtmen
2010
Başrollünde oyuncu Aydemir Akbaş yer aldığı, yönetmenliğini Korhan Bozkurt üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kutsal Damacana 2: İtmen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kolpaçino 3. Devre
2016
Özgür, karısından ayrılmıştır. Oturduğu evi filmcilere kiralamaya başlar. Başkan lakaplı mafya babasının bir adamı ile telefonları karışır. Bu yüzden adresine gelen yüklü miktardaki paraları alıp kaçmayı planlar. Mafya babası ise peşine düşer.
Ketenpere
2017
Dizi ve filmlerde figüranlık yaparak geçimini sağlayan Kalender bir akrabasının suçunu üzerine alınca cezaevine girer. Burada Vefa adında bir mafya babasıyla tanışır. Cezaevinden çıktıktan sonra yeniden biraraya geldiklerinde Kalender, Vefa'ya kendi cast şirketini kurma hayalinden bahseder.
Kadri´nin Götürdüğü Yere Git
2009
Başrollünde oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan yer aldığı, yönetmenliğini Onur Tan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Komik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kadri´nin Götürdüğü Yere Git isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
G.O.R.A.
2004
Uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A gezegenine getirilen Arif, gezegenden kaçmanın yollarını arar. Bu sırada Komutan Logar'ın kızı Ceku'ya aşık olur ve onu da kendisiyle beraber Dünya'ya gelmeye ikna etmeye çalışır.
Baskül Ailesi
1997
Başrollünde oyuncu Gamze Gözalan yer aldığı, 1997 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baskül Ailesi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türk Malı
2010
Başrollünde oyuncu Binnur Kaya yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Türk Malı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
5
1 oy
0