up
ara
Kiersey Clemons

Kiersey Clemons

Neighbors 2: Sorority Rising
2016
Yeni bir mahalleye taşınan Radner ailesini yeni taşındıkları bu yerde kızlar çetesi beklemektedir ve bu çete oğulları Teddy’e savaş açar.
Extant
2014
Başrollünde oyuncu Halle Berry yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Uzaylı türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Uzaylı, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Extant isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eye Candy
2015
Başrollünde oyuncu Victoria Justice yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eye Candy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Easy
2016
Başrollünde oyuncu Malin Akerman yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Netflix türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Easy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0