up
ara
Julie Plec

Julie Plec

The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş
2016
The Orginals - Yükseliş ve The Originals Anlatılmamış Hikaye - Düşüş kitaplarının da yazarı Julie Plec tarafından kaleme alınan The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. GO! yayınevinden 2016 yılında 9786051880518 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Orginals - Yükseliş
2015
The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş kitabının da yazarı Julie Plec tarafından kaleme alınan The Orginals - Yükseliş kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. GO! yayınevinden 2015 yılında 9789759998325 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Orginals - Yükseliş isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. The Orginals - Yükseliş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Originals Anlatılmamış Hikaye - Düşüş
2016
The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş ve The Orginals - Yükseliş kitaplarının da yazarı Julie Plec tarafından kaleme alınan The Originals Anlatılmamış Hikaye - Düşüş kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. GO! yayınevinden 2016 yılında 9789759999377 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Originals Anlatılmamış Hikaye - Düşüş isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. The Originals Anlatılmamış Hikaye - Düşüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Containment
2016
Başrollünde oyuncu Claudia Black yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Virüs türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Virüs, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Containment isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0