up
ara
Art Parkinson

Art Parkinson

San Andreas Fayı
2015
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, yönetmenliğini Brad Peyton üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden San Andreas Fayı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kubo and the Two Strings
2016
Kubo sakin bir hayat sürdürürken geçmişten bir ruh gelir ve eski bir kan davasını yeniden alevlendirir. Ruhun ortaya çıkması ile Kubo’nun hayatı altüst olur. Kubo, kayıp babasının zırhını bularak doğaüstü yaratıklar ve canavarlarla savaşmak zorundadır. İzleyeceği bu zor yolda, kendisine bilge bir maymun rehberlik edecektir.
Aşk, Rosie
2014
Başrollünde oyuncu David Crowley yer aldığı, yönetmenliğini Christian Ditter üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk, Rosie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Telekinezi
2013
Başrollünde oyuncu Mark Huberman yer aldığı, yönetmenliğini Marina De Van üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Telekinezi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0