up
ara
Kıvanç Baruönü

Kıvanç Baruönü

Kocan Kadar Konuş: Diriliş
2015
Efsun ve Sinan bu filmde kavuşuyor fakat evlilik- düğün ilişkisinde ailelerin bu konudaki baskıları sonucunda hala mutluluk hayalleri kuran Efsun’un ve Sinan’ın bu sorunlarla baş etmesini anlatıyor.
Kocan Kadar Konuş
2015
Efsun, 30 yaşında bekar bir kızdır. Çevresindeki herkes erken yaşlarda evlenirken Efsun, ailesinin evlilik baskılarına rağmen uzun yıllar bu fikirden uzak durmuştur. Bir gün karşısına lise aşkı Sinan'ın çıkmasıyla işler bir anda değişir.
Patron Mutlu Son İstiyor
2014
Kapadokya'nın ve Peribacaları'nın manzaraları eşliğinde aşk, hüzün ve komedi dolu bir film. Bir senaryo yazarı patronunun istediği mutlu sonla bitmesi gereken senaryosunu yazmak için Kapadokya'da bir otelde kalır. Oteldeki müşterilere turlar ayarlayan kıza aşık olunca kendi mutlu sonlarına doğru yol alırlar.
Görümce
2016
Ahmet, kendisine aşırı düşkün olan ablası Yeliz ile beraber yaşayan genç ve bekar bir adamdır. Bugüne kadar yaşadığı tüm ilişkiler ablasının kıskançlıkları yüzünden bitmiştir. Bir gün Deniz adında bir kıza aşık olur ve kısa bir süre sonra ona evlenme teklifi eder. Durumun ciddiyetini fark eden ablası Yeliz, ikiliyi ayırmak ve Deniz'i yıldırmak için elinden geleni yapacaktır. Sevdiği kız ile ablası arasında kalan Ahmet'i zor ve komik anlar beklemektedir.
Arif v 216
2017
G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı olan Arif v 216'da, Arif'in robot arkadaşı 216'nın dünyaya gelmesiyle başlayan komik olayları izleyeceğiz. İnsan gibi yaşamaya karar veren 216, bir yandan dünya düzenine ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kendisini klonlamaya çalışan kötü niyetli insanlarla mücadele edecek.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0