up
ara
‹ Eda Ece

Eda Ece Filmleri

2018
Gupse Özay'ın hem yazıp yönettiği hem de başrolünde oynadığı komedi filmi Deliha, ikinci filmi ile yine izleyicileri kahkahalara boğacak. Renkli karakter Zeliha bu defa aşçı olma hayali ile bir restoranda işe başlar ancak ortalığı karıştırarak birbirinden komik olaylar yaşanmasına sebep olur.
2017
İşinde zor günler geçiren Onur, yaşadıkları yetmezmiş gibi bir de sevgilisinin ailesiyle tanışmak için stresli bir yolculuğa çıkar. Bir telefon uygulaması aracılığıyla yol arkadaşı olarak yanına aldığı Şeref ve yolda tanıştığı Bahar ile unutulmaz bir yolculuk yapacaktır.
2017
Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul'un 2017 yapımı sinema uyarlamasında, aynı kıza aşık olan Deli Dumrul ile korsan Aksak'ın birbirleri ile olan mücadelelerini ve başlarından geçen komik olayları izleyeceğiz.
2015
Efsun, 30 yaşında bekar bir kızdır. Çevresindeki herkes erken yaşlarda evlenirken Efsun, ailesinin evlilik baskılarına rağmen uzun yıllar bu fikirden uzak durmuştur. Bir gün karşısına lise aşkı Sinan'ın çıkmasıyla işler bir anda değişir.
2016
Ahmet, kendisine aşırı düşkün olan ablası Yeliz ile beraber yaşayan genç ve bekar bir adamdır. Bugüne kadar yaşadığı tüm ilişkiler ablasının kıskançlıkları yüzünden bitmiştir. Bir gün Deniz adında bir kıza aşık olur ve kısa bir süre sonra ona evlenme teklifi eder. Durumun ciddiyetini fark eden ablası Yeliz, ikiliyi ayırmak ve Deniz'i yıldırmak için elinden geleni yapacaktır. Sevdiği kız ile ablası arasında kalan Ahmet'i zor ve komik anlar beklemektedir.
2013
Yönetmenliğini Hakan Haksun'un yaptığı filmde Yetkin Dikinciler Tuncer karakterini oynamaktadır. Tuncer aşık olarak evlendiği karısını hamileyken terketmiştir. Aradan yıllar geçmiş ve orta yaşlı bir adam olan Tuncer 18. yaş gününde kızının Tuba'nın karşısına çıkar. Tuba şaşkınlıkla önce kabullenemese de durumu sonrasında babasının da ısrarı ile birkaç günlüğüne doğum gününü kutlamak için İstanbul'da bulur kendisini.Babasının lüks yaşantısıyla tanışır. Tuba'nın bakkala giderken ortadan kaybolmasının ardından deliye dönen annesi kızının peşini bırakmaz.Tuncer'in ise bunca yıl aradan sonra ortaya çıkmasının arkasında bir takım gerçekler vardır.