up
ara
Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız

Şeref Meselesi
2014
Başrollünde oyuncu Şerif Erol yer aldığı, yönetmenliğini Altan Dönmez üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeref Meselesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevimli Tehlikeli
2015
Yıllar önce Zeliş adında bir bebeği kaçırdığı için vicdanı bir türlü rahat edemeyen Zarok, yıllar sonra Zeliş'i tekrar kaçırarak ailesine teslim etmeye karar verir. Beraber yola çıkan ikilinin arasında duygusal bir bağ oluşur.
Her Şey Aşktan
2016
İlker ile düğün hazırlığı içerisinde olan Pelin'in, İlker tarafından aldatılması ve intikam peşinde olmasını konu edinmiştir.
Ekşi Elmalar
2016
Aziz Özay, 1970'li yıllarda Hakkari'de belediye reisi olan ve iki özelliğiyle bilinen bir adamdır. Bunlardan biri, elma ağaçlarıyla ünlü meyve bahçesi, diğeri ise evlenme çağına gelmiş güzeller güzeli 3 kızı. Kızlar kasaba merkezine pek gitmeseler de güzellikleri herkesin dilindedir. Şehrin delikanlıları, kızlarla görüşebilmek için her yolu dener. Ailenin 70'li yıllarda Hakkari'de başlayan hayat hikayesi 90'ların sonunda Antalya'ya kadar uzanır.
Kış Güneşi
2016
Başrollünde oyuncu Mehmet Esen yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film İntikam türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede İntikam, Dostluk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kış Güneşi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tatlı Küçük Yalancılar
2015
Başrollünde oyuncu Gökçe Yanardağ yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çalıkuşu
2013
Başrollünde oyuncu Ferhan Şensoy yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Biyografi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çalıkuşu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0