up
ara
‹ Ömer Uğur

Ömer Uğur Filmleri

2001
Başrollünde oyuncu Cengiz Küçükayvaz yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Uğur üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hemşo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1985
Başrollünde oyuncu Hikmet Gül yer aldığı, yönetmenliğini Sinan Çetin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Erotik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 14 Numara isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Başrollünde oyuncu Fırat Tanış yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Uğur üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Guruldayan Kalpler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Başrollünde oyuncu Bihter Dinçel yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Uğur üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geniş Aile: Yapıştır isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Zekai, rulet masasındaki çarkı kontrol edebilen bir saat tasarlar. Cevahir, bir an önce zengin olmak için aceleci davranır ve birlikte Paçacı lakaplı bir adamın kumarhanesinde saati denerler. Ancak saat düzgün çalışmayınca paraları diğer oyuncular kazanır. Büyük paralar kaybeden Paçacı, Cevahirin sevgilisi Pırıl'ı kaçırır. Zekai ve Cevahir, Paçacının istediği parayı vaktinde kazanıp Pırıl'ı kurtarabilmek için saatle beraber kumarhanelerin yolunu tutarlar.
2018
Bir şekilde yolları kesişen Umut ve Gülüm'ün hikayesi anlatılıyor...