up
ara
Hakan Salınmış

Hakan Salınmış

Zilin Sesi
2015
Başrollünde oyuncu Kemal Kuruçay yer aldığı, yönetmenliğini Levent Demirkale üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zilin Sesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Münafık
2015
Başrollünde oyuncu Erdoğan Sıcak yer aldığı, yönetmenliğini Özkan Aksular üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Münafık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şeref Meselesi
2014
Başrollünde oyuncu Şerif Erol yer aldığı, yönetmenliğini Altan Dönmez üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeref Meselesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Bela
2015
Kudret, kendi halinde sakin bir hayat yaşayan bir adamken, bir arkadaşı yüzünden bir soyguna karışır ve hayatı tepetaklak olur.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0