up
ara
Büşra Yılmaz

Büşra Yılmaz

Esin Kır

Esin Kır

@esinnkir

"Eğer bu ölümse, ölümden korkmamalı.
Onun güzel yüzünde, ölüm bile güzeldi."

Francesco Petrarca
ataç ikon Ölüme Fısıldayan Adam
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
someone.

someone.

@shelby

‘Gözyaşlarım sende kırılıp gökkuşağını doğurur mu bize?’
ataç ikon Ölüme Fısıldayan Adam
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Feride K..

Feride K..

@feridesimgee

Ölüme Fısıldayan Adam
Ben içmeyi abartmıyorum, dedim elimi yanağıma koyup. O, yokluğu abartıyor...
ataç ikon Ölüme Fısıldayan Adam
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
M.K

M.K

@mervekoras

Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü.

Sanki yanan kibrit çöpleri bizdik, mum dipleri de mezarımız... Kibrit çöpü mezarlığı, bizim gibi kırık ve kaybedenler için ne güzel bir benzetmeydi... Yana yana yaşa, yanarak öl ve öldükten sonra da yanmaya devam et. Yanmak tüm varoluşunu tanımlıyormuş gibi..."
0 beğen · 0 yorum
1varmisbiyokmus

1varmisbiyokmus

@1varmisbiyokmus

Saçlarımın uçları geçmişimin uçurtmasına düğümlüydü. Ben de geçmişimi makastan geçirdim.
ataç ikon Ölüme Fısıldayan Adam
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
elizabeth taylor.

elizabeth taylor.

@the

"Ölünce buhar olup sana karışacağım."
ataç ikon Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
4N1K-2
0
Ölüme Fısıldayan Adam kitabının da yazarı Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan 4N1K-2 kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786051733302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 4N1K-2 isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap En Karamsar Okurları Bile Mutlu Eden Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. 4N1K-2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölüme Fısıldayan Adam
2016
4N1K-2 kitabının da yazarı Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan Ölüme Fısıldayan Adam kitabı Aşk, Ölüm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051731438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüme Fısıldayan Adam isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap En Değerli Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Ölüme Fısıldayan Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı
2016
4N1K-2 kitabının da yazarı Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051731704 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölüme Fısıldayan Adam - Özel Baskı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6. Sınıf Resimli İngilizce Sözlük
2015
4N1K-2 ve Ölüme Fısıldayan Adam kitaplarının da yazarı Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan 6. Sınıf Resimli İngilizce Sözlük kitabı Çocuk, Yabancı Dil Sözlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dahi Adam Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055196547 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 6. Sınıf Resimli İngilizce Sözlük isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. 6. Sınıf Resimli İngilizce Sözlük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dahi Adam 7. Sınıf Resimli İngilizce Sözlük
2015
4N1K-2 ve Ölüme Fısıldayan Adam kitaplarının da yazarı Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan Dahi Adam 7. Sınıf Resimli İngilizce Sözlük kitabı Çocuk, İngilizce Sözlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dahi Adam Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055196578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dahi Adam 7. Sınıf Resimli İngilizce Sözlük isimli kitap 85 sayfadan oluşuyor. Dahi Adam 7. Sınıf Resimli İngilizce Sözlük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
3 oy
0