up
ara
Jacob Tremblay

Jacob Tremblay

Gizli Dünya
2015
Filmde yıllardır kilit altında tutulan annenin çocuğunu oradan kurtarmak için verdiği mücadele anlatılmıştır.
Predator
2018
Küçük bir çocuğun yaptığı bir hata sonucu Predator denen uzaylı ırkının Dünya'yı istila etmesini anlatan bir Shane Black filmi.
Mucize
2017
R. J. Palacio'nun romanından uyarlanan dram filmidir. Auggie Pullman, doğuştan yüzünde birtakım deformasyonlar olan küçük bir çocuktur. Geçirdiği ameliyatlara rağmen yüzü tamamen düzelmemiştir. Daha önce hep özel eğitim alan Auggie, 5. sınıfa başladığı sene ilk defa okula gider. Kendisini dışarıda kocaman bir dünya beklemektedir.
Shut In
2016
Mary Portman adında bir psikolog, ailesiyle birlikte geçirdikleri bir trafik kazasında kocasını kaybetmiş, oğlu ise bitkisel hayata girmiştir. Psikolojisi altüst olan kadın, bir yandan kendi oğlunun ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da başka çocuklarla ilgilenerek acısını hafifletmeye çalışmaktadır. Bir gün bu küçük çocuklardan biri olan Tom, kar fırtınasının olduğu bir gece ortadan kaybolur. Bu soğukta dışarıda kalamayacağı düşünülen çocuğun öldüğü düşünülmektedir. Bu olay Mary ve kendi oğlu için korku dolu günleri beraberinde getirecektir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0