up
ara
Mehmet Civan

Mehmet Civan

Finansal Muhasebe
1970
Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi kitabının da yazarı Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi ve Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler kitaplarının da yazarı Mehmet Civan tarafından kaleme alınan Finansal Muhasebe kitabı Akademik, Finansal Muhasebe türünde okuyucusu ile buluşuyor. YCM Yaşar Cevizli Mağazaları yayınevinden 1970 yılında 9786056242724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Finansal Muhasebe isimli kitap 468 sayfadan oluşuyor. Finansal Muhasebe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi
2012
Finansal Muhasebe kitabının da yazarı Finansal Muhasebe ve Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler kitaplarının da yazarı Mehmet Civan tarafından kaleme alınan Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi kitabı Ekonomi, Sermaye Piyasası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 2012 yılında 9786054301256 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi isimli kitap 514 sayfadan oluşuyor. Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler
1970
Finansal Muhasebe ve Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi kitaplarının da yazarı Mehmet Civan tarafından kaleme alınan Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - İktisat - İşletme - Muhasebe Uygulamaları yayınevinden 1970 yılında 9789752590946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler isimli kitap 580 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Genel Muhasebe Uygulamaları
2004
Finansal Muhasebe ve Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi kitaplarının da yazarı Mehmet Civan tarafından kaleme alınan Genel Muhasebe Uygulamaları kitabı Eğitim, Sınavlara Hazırlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gazi Kitabevi yayınevinden 2004 yılında 9799758895433 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Genel Muhasebe Uygulamaları isimli kitap 672 sayfadan oluşuyor. Genel Muhasebe Uygulamaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri
2012
Finansal Muhasebe ve Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi kitaplarının da yazarı Mehmet Civan tarafından kaleme alınan Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siyasal Kitabevi yayınevinden 2012 yılında 9786055782252 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0