up
ara
Tuvana Türkay

Tuvana Türkay

Bir Nefes Yeter
2017
Biri hayata negatif bakan, kendini kaybolmuş hisseden mutsuz bir genç adam, diğeri ise yaşamayı seven, enerji dolu, iyimser bir genç kız... Bir gün yolları kesişir ve beraber yepyeni bir hayata adım atarlar.
Eksik Sayfalar
2013
Başrollünde oyuncu Hüseyin Avni Danyal yer aldığı, yönetmenliğini Ozan Çobanoğlu üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eksik Sayfalar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bizans Oyunları
2016
Kahpe Bizans filminin devam filmidir. Filmde Güney Amerika'dan Anadolu'ya göç eden Türklerin hikayesi anlatılmaktadır.
Olanlar Oldu
2017
Zafer, bir sahil kasabasında annesi ile birlikte yaşayan ve geçimini tekne turları ile sağlayan bir adamdır. Annesi Döndü Hanım ise, oğlunun bir an önce evlenmesini isteyen ve kasabanın güzel kızı Mehtap ile birlikte olmaları için çabalayan bir kadındır. Ancak Zafer bir tekne turunda tanıştığı Aslı adında oyuncu bir kıza aşık olunca işler karışır.
Sen Sağ Ben Selamet
2016
Cezaevinden tahliye edilmesine iki gün kalan Selamet ile müebbet hapis yiyen Sansar, aynı koğuştan arkadaştır. İkisi birlikte, birbirlerine zincirli olarak cezaevi aracına bindirilir. Bu araç, Selamet'i memleketine bırakacak, Sansar'ı ise başka bir cezaevine nakledecektir. Ancak yolda bir kaza geçirirler ve bir anda serbest kalırlar. Selamet kaçmaktan yana olmasa da Sansar'a bağlı olduğu için onun ısrarıyla kaçmak zorunda kalır. Kazadaki diğer araçtan kaçan bir goril de onlara katılır.
Kara Para Aşk
2014
Başrollünde oyuncu Engin Akyürek yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Para Aşk isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0