up
ara
Mehmet Erdoğan

Mehmet Erdoğan

mürekkep yürek

mürekkep yürek

@thereader

her gün yeni bir ümitle çıkıyorlardı yola,derin bir keder ve hüzünle dönüyorlardı geri. yüzleri ne zaman gülecekti bu dostların? içleri kan revan olmuş ve ayrılık hasretiyle iki büklüm olmuş arkadaşlarının çehrelerinde ne zaman güller açacaktı bu gül ile vuslatta? s.98
ataç ikon Golyat'ın Ölümü
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Aşk Sürgünleri
1970
Uzaylı Arkadaşım kitabının da yazarı Uzaylı Arkadaşım ve Kırk Ambar Duygu ve Hikmet kitaplarının da yazarı Mehmet Erdoğan tarafından kaleme alınan Aşk Sürgünleri kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789757388654 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Sürgünleri isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Aşk Sürgünleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uzaylı Arkadaşım
1970
Aşk Sürgünleri ve Kırk Ambar Duygu ve Hikmet kitaplarının da yazarı Mehmet Erdoğan tarafından kaleme alınan Uzaylı Arkadaşım kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bu Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789756022054 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uzaylı Arkadaşım isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Uzaylı Arkadaşım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırk Ambar Duygu ve Hikmet
1970
Aşk Sürgünleri ve Uzaylı Arkadaşım kitaplarının da yazarı Mehmet Erdoğan tarafından kaleme alınan Kırk Ambar Duygu ve Hikmet kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gülhane Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9944592935 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırk Ambar Duygu ve Hikmet isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Kırk Ambar Duygu ve Hikmet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırk Ambar Öykülerin Büyüsü
1970
Aşk Sürgünleri ve Uzaylı Arkadaşım kitaplarının da yazarı Mehmet Erdoğan tarafından kaleme alınan Kırk Ambar Öykülerin Büyüsü kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gülhane Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9944592927 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırk Ambar Öykülerin Büyüsü isimli kitap 182 sayfadan oluşuyor. Kırk Ambar Öykülerin Büyüsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fıkıh İlmine Giriş
1970
Aşk Sürgünleri kitabının da yazarı Aşk Sürgünleri ve Uzaylı Arkadaşım kitaplarının da yazarı Mehmet Erdoğan tarafından kaleme alınan Fıkıh İlmine Giriş kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054036165 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fıkıh İlmine Giriş isimli kitap 262 sayfadan oluşuyor. Kitap Düşündürücü ve Zihin Geliştirici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Fıkıh İlmine Giriş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0