up
ara
Mehmet Esen

Mehmet Esen

İnteroğlan: Zaman Makinası
2011
İnteroğlan: Mars'ta Uzaylılarla ve Tayyip'ten İnciler kitaplarının da yazarı Mehmet Esen tarafından kaleme alınan İnteroğlan: Zaman Makinası kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nar Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053700746 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnteroğlan: Zaman Makinası isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. İnteroğlan: Zaman Makinası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnteroğlan: Mars'ta Uzaylılarla
2017
İnteroğlan: Zaman Makinası kitabının da yazarı İnteroğlan: Zaman Makinası ve Tayyip'ten İnciler kitaplarının da yazarı Mehmet Esen tarafından kaleme alınan İnteroğlan: Mars'ta Uzaylılarla kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nar Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786053700906 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnteroğlan: Mars'ta Uzaylılarla isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. İnteroğlan: Mars'ta Uzaylılarla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tayyip'ten İnciler
2011
İnteroğlan: Zaman Makinası kitabının da yazarı İnteroğlan: Zaman Makinası ve İnteroğlan: Mars'ta Uzaylılarla kitaplarının da yazarı Mehmet Esen tarafından kaleme alınan Tayyip'ten İnciler kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786051272498 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tayyip'ten İnciler isimli kitap 165 sayfadan oluşuyor. Tayyip'ten İnciler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Küçük Çam Ağacı
2009
Seçme Masallar ve Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker kitaplarının da yazarı Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Küçük Çam Ağacı kitabı Çocuk, 7-12 Yaş Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nar Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789944281744 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Çam Ağacı isimli kitap 63 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Esen çevirmiştir. Küçük Çam Ağacı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapayalnız
2008
Başrollünde oyuncu Tülin yer aldığı, yönetmenliğini Mehmet Esen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yapayalnız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Kentin Çocukları
2000
Başrollünde oyuncu Mehmet Esen yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Oğuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yeraltı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Kentin Çocukları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Prenses
1986
Başrollünde oyuncu Mehmet Esen yer aldığı, yönetmenliğini Sinan Çetin üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Prenses isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beni de Götür
2012
Başrollünde oyuncu Mehmet Esen yer aldığı, yönetmenliğini Avni Kütükoğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni de Götür isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırık Bir Aşk Hikayesi
1981
Başrollünde oyuncu Mehmet Esen yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Kavur üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırık Bir Aşk Hikayesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kış Güneşi
2016
Başrollünde oyuncu Mehmet Esen yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film İntikam türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede İntikam, Dostluk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kış Güneşi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yalnız Efe
1987
Başrollünde oyuncu Mehmet Esen yer aldığı, 1987 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalnız Efe isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0