up
ara
Özgürcan Çevik

Özgürcan Çevik

Şevkat Yerimdar 2
2015
Dedesinin evini satmak için Ankara’ya giden Şevkat ve orada karşılaştığı Sarper’in hikayesini konu etmiştir.
Damat Takımı
2017
Yerli romantik komedi filmi Damat Takımı, liseden beri aralarından su sızmayan 5 yakın arkadaşın başlarından geçen komik olaylar üzerinden ilerliyor. İçlerinden birinin evlenme kararı almasının ardından düğüne 5 gün kala girdikleri bir iddia sonucu hareketli ve eğlenceli olaylar zincirini başlatmış olurlar.
Dağ
2012
Başrollünde oyuncu Ufuk Bayraktar yer aldığı, yönetmenliğini Alper çağlar üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dağ isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şevkat Yerimdar
2013
Başrollünde oyuncu Cezmi Baskın yer aldığı, yönetmenliğini Bülent İşbilen üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şevkat Yerimdar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fatih Harbiye
2013
Başrollünde oyuncu Okday Korunan yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fatih Harbiye isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şevkat Yerimdar
2017
İlk iki filmi vizyona girdikten sonra büyük bir kitle tarafından çok sevilen Şevkat Yerimdar, bu defa yeni maceralarla televizyon ekranlarında. Dizide mahallenin asi delikanlısı Şevkat'in Cevdet Bey'in kızı olan güzeller güzeli Esin'e göz kulak olmak konusunda verdiği sözü yerine getirmek için gösterdiği çabayı ve ikilinin başlarından geçen olayları izleyeceğiz.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0