up
ara
Berna Üçkaleler

Berna Üçkaleler

Recep İvedik 4
2014
Recep İvedik, mahalledeki çocuklardan oluşan bir futbol takımında antrenördür. Maçların yapıldığı boş arsanın satılacağını duyan Recep, arsayı kendisi satın almak ister, ancak bunun için yeterli parası yoktur. Bu sırada Maldivler'de büyük para ödülü olan bir yarışmadan haberdar olur ve yarışmaya katılmaya karar verir.
Berzah: Cin Alemi
2016
Mete, gözlerden uzakta, kendisini insanlardan soyutlamış bir şekilde yaşayan bir adamdır. Vaktiyle annesi Nesrin, evliliğini kurtarabilmek için kocasına bağlama büyüsü yaptırmıştır. Ancak bu büyü sadece kocasını değil, tüm aileyi ve o aile ile bağlantısı olan herkesi etkisi altına almakta ve hayatlarını felaketlere sürüklemektedir. Mete de onlardan biridir ve kendisine musallat olan varlıklarla başı derttedir.
Adını Sen Koy
2016
Başrollünde oyuncu Fatma Karanfil yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adını Sen Koy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0