up
ara
Onur Ünlü

Onur Ünlü

Melih

Melih

@melihh - İstanbul

Ne muazzam bir şey
Aşık adam sınanmaz(mış).

Onur Ünlü'nün Beş Şehir isimli filminde gördüğüm bir sahnede masum, samimi, edebiyat dergilerinı takip eden, şiir okuyan 3. sınıf bir Hukuk öğrencisinin sevdiği kıza olan sevgisinden şüphe eden kıza karşı söylediği tatlı cümle.
Onur Ünlü
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Cingöz Recai
2017
Sadece kötü ve zengin insanlardan çalan iyi kalpli Cingöz Recai, yıllar sonra yeni bir soygun yapmak için geri döner. Bu sefer kendi ekibinin yerine bir çeteye katılır, çünkü hiç kimsenin bilmediği bir hedefi vardır. Ancak Başkomiser Mehmet Rıza çok geçmeden peşine düşer.
Gerçek Kesit: Manyak
2018
Gerçek Kesit dizisinin parodisi olan filmde, annesiyle birlikte yaşayan Rıza adında bekar bir adamın karmaşık duygu dünyasının yansımalarını izliyoruz. Yıllardır hayatını annesine adamış olan Rıza, ilk defa bir kadına aşık olur. Heyecan ve suçluluk duygusunu birlikte yaşayan Rıza, annesinin öldüğünü bile fark edemeyecek kadar kendisini kaybeder.
Görünen Adam
2017
Youtube'ta yayınlanan yeni yerli komedi dizisi Görünen Adam, Leyla ile Mecnun dizisinin bir bölümünde gördüğümüz Görüncek Adam karakterinin spin-off'udur.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0