up
ara
Onur Ünlü

Onur Ünlü

Melih

Melih

@melihh

Ne muazzam bir şey
Aşık adam sınanmaz(mış).

Onur Ünlü'nün Beş Şehir isimli filminde gördüğüm bir sahnede masum, samimi, edebiyat dergilerinı takip eden, şiir okuyan 3. sınıf bir Hukuk öğrencisinin sevdiği kıza olan sevgisinden şüphe eden kıza karşı söylediği tatlı cümle.
Onur Ünlü
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Güneşin Oğlu
2008
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, yönetmenliğini Onur Ünlü üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Ruhani Varlık, Kötü Ruh türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güneşin Oğlu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok
2018
Başrollünde oyuncu Demet Evgar yer aldığı, yönetmenliğini Onur Ünlü üstlendiği film Yerli Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli Komedi, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırık Kalpler Bankası
2017
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, yönetmenliğini Onur Ünlü üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırık Kalpler Bankası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cingöz Recai
2017
Sadece kötü ve zengin insanlardan çalan iyi kalpli Cingöz Recai, yıllar sonra yeni bir soygun yapmak için geri döner. Bu sefer kendi ekibinin yerine bir çeteye katılır, çünkü hiç kimsenin bilmediği bir hedefi vardır. Ancak Başkomiser Mehmet Rıza çok geçmeden peşine düşer.
Gerçek Kesit: Manyak
2018
Gerçek Kesit dizisinin parodisi olan filmde, annesiyle birlikte yaşayan Rıza adında bekar bir adamın karmaşık duygu dünyasının yansımalarını izliyoruz. Yıllardır hayatını annesine adamış olan Rıza, ilk defa bir kadına aşık olur. Heyecan ve suçluluk duygusunu birlikte yaşayan Rıza, annesinin öldüğünü bile fark edemeyecek kadar kendisini kaybeder.
Görünmez Adam
2004
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Görünmez Adam isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Görünen Adam
2017
Youtube'ta yayınlanan yeni yerli komedi dizisi Görünen Adam, Leyla ile Mecnun dizisinin bir bölümünde gördüğümüz Görüncek Adam karakterinin spin-off'udur.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0