up
ara
Mehmet Öz

Mehmet Öz

Jessamine

Jessamine

@jessamine

Vücudunuz ve evinizin benzerlikleri

Kemikleriniz, evinizin içsel yapısını destekleyen ve koruyan kirişlerdir; gözleriniz pencerelerdir; ciğerleriniz, havalandırma kanallarıdır; beyniniz sigorta kutusudur; bağırsaklarınız lağım kanallarıdır; ağzınız,mutfağınızdır; kalbiniz, su deposudur; saçlarınız çimenlerdir (bazılarımızın çimenlikleri diğerlerine oranla daha verimli); fazla kilolarınız, tavan arasına sakladığınız ve eşinizin kurtulmanız için sizi dürtüklediği tüm döküntülerdir. Alnınızda bir kapı numarası olmadığı ve iki katlı bir evin mayo içinde pek de şık görünmeyeceği dikkate alınmazsa, benzerliklerin son derece çarpıcı olduğu kolayca anlaşılabilir. Hatta o kadar çarpıcı ki, evinizin sistemini anladığınızda, vücudunuzun sistemini de anlayabileceğinize inanıyoruz.
ataç ikon You The Owner's Manual
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Siz Diyettesiniz
0
Ta Şuracığımda kitabının da yazarı Mehmet Öz tarafından kaleme alınan Siz Diyettesiniz kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, Sağlıklı Yaşam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629381 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siz Diyettesiniz isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Siz Diyettesiniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ta Şuracığımda
1987
Siz Diyettesiniz ve You The Owner's Manual kitaplarının da yazarı Mehmet Öz tarafından kaleme alınan Ta Şuracığımda kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayko Yayınları yayınevinden 1987 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ta Şuracığımda isimli kitap 71 sayfadan oluşuyor. Ta Şuracığımda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
You The Owner's Manual
0
Siz Diyettesiniz kitabının da yazarı Mehmet Öz tarafından kaleme alınan You The Owner's Manual kitabı Sağlıklı Yaşam, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pocket Books yayınevinden 0 yılında 2789785837701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan You The Owner's Manual isimli kitap 417 sayfadan oluşuyor. You The Owner's Manual kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siz Kullanım Kılavuzunuz
2005
Siz Diyettesiniz kitabının da yazarı Siz Diyettesiniz ve Ta Şuracığımda kitaplarının da yazarı Mehmet Öz tarafından kaleme alınan Siz Kullanım Kılavuzunuz kitabı Sağlıklı Yaşam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2005 yılında 9799759990519 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siz Kullanım Kılavuzunuz isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Siz Kullanım Kılavuzunuz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İyileştiren Yiyecekler
2018
Siz Diyettesiniz ve Ta Şuracığımda kitaplarının da yazarı Mehmet Öz tarafından kaleme alınan İyileştiren Yiyecekler kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2018 yılında 9786059702737 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyileştiren Yiyecekler isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. İyileştiren Yiyecekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0