up
ara
Jenna Coleman

Jenna Coleman

Senden Önce Ben
2016
Lou, küçük bir cafede garsonluk yapan hayat dolu bir kızdır. Will ise iki yıl önce geçirdiği kazadan sonra felç geçiren ve başkalarına bağımlı bir hayat sürdüren bir adamdır. Ailesi, Will'e bakması için bir bakıcı tutmaya karar verir. Tam da bu sırada Lou işten çıkarılır ve yeni bir iş aramaya başlar. Böylece, birbirine oldukça zıt karakterlerde olan ikilinin yolları kesişmiş olur ve zamanla aralarında kopmayacak bir bağ oluşur.
Doctor Who
2005
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
Victoria
2016
Başrollünde oyuncu Daniela Holtz yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Tarih türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Victoria isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Death Comes to Pemberley
2013
Başrollünde oyuncu Matthew Goode yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Gizem türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Death Comes to Pemberley isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0