up
ara
Mehmet Saray

Mehmet Saray

HANIMCI BEYZADE

HANIMCI BEYZADE

@koraycem

Celal Bayarla Son Röportaj
Basının amiral gemileri 27 Mayıs askeri darbesi sonrası rahmetli Celal Bayar beyefendiye çeşitli iftiralarda bulundular. Bunlardan biri de "Sabık Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın İş Bankasındaki gizli kasasında 103 milyon lirası var" iftirasını manşetten yayınlamışlardı.

Rahmetli Celal Bayar beyefendinin o gizli kasada 103 milyon lirası olduğu haberi asla doğrulanamadı. Ancak Allah'ın hikmetine bakın ki kendisi 22 Ağustos 1986 tarihinde 103 yaşında bu dünyaya gözlerini yumdu.
ataç ikon Celal Bayar'la Son Röportaj
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 1 yorum
HANIMCI BEYZADE (@koraycem)
103 sayısını tutturmuşlar ancak para miktarında değil vefat edeceği yaş olarak tutturmuşlar.
6 sa beğen cevap
Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler
1970
Atatürk ve Türk Dünyası kitabının da yazarı Atatürk ve Türk Dünyası ve The Turkmens in The Age Of Imperialism: A Study of The Turkmen People and Their Incorporation Into The Russian Empire kitaplarının da yazarı Mehmet Saray tarafından kaleme alınan Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Tarih Kurumu Yayınları yayınevinden 1970 yılında 2880000056232 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler isimli kitap 181 sayfadan oluşuyor. Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Atatürk ve Türk Dünyası
1995
Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler kitabının da yazarı Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler ve The Turkmens in The Age Of Imperialism: A Study of The Turkmen People and Their Incorporation Into The Russian Empire kitaplarının da yazarı Mehmet Saray tarafından kaleme alınan Atatürk ve Türk Dünyası kitabı Tarih, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Tarih Kurumu Yayınları yayınevinden 1995 yılında 2880000005865 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk ve Türk Dünyası isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Atatürk ve Türk Dünyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Turkmens in The Age Of Imperialism: A Study of The Turkmen People and Their Incorporation Into The Russian Empire
2017
Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler ve Atatürk ve Türk Dünyası kitaplarının da yazarı Mehmet Saray tarafından kaleme alınan The Turkmens in The Age Of Imperialism: A Study of The Turkmen People and Their Incorporation Into The Russian Empire kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Tarih Kurumu Yayınları yayınevinden 2017 yılında 2880000062400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Turkmens in The Age Of Imperialism: A Study of The Turkmen People and Their Incorporation Into The Russian Empire isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. The Turkmens in The Age Of Imperialism: A Study of The Turkmen People and Their Incorporation Into The Russian Empire kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doğu Türkistan Türkleri Tarihi 1 (Başlangıcından 1878'e Kadar)
2017
Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler ve Atatürk ve Türk Dünyası kitaplarının da yazarı Mehmet Saray tarafından kaleme alınan Doğu Türkistan Türkleri Tarihi 1 (Başlangıcından 1878'e Kadar) kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kitabevi Yayınları yayınevinden 2017 yılında 2880000002581 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doğu Türkistan Türkleri Tarihi 1 (Başlangıcından 1878'e Kadar) isimli kitap 327 sayfadan oluşuyor. Doğu Türkistan Türkleri Tarihi 1 (Başlangıcından 1878'e Kadar) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Celal Bayar'la Son Röportaj
2011
Rus İşgali Devrinde Osmanlı Devleti ile Türkistan Hanlıkları Arasındaki Siyasi Münasebetler ve Atatürk ve Türk Dünyası kitaplarının da yazarı Mehmet Saray tarafından kaleme alınan Celal Bayar'la Son Röportaj kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Postiga yayınevinden 2011 yılında 9786055711825 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Celal Bayar'la Son Röportaj isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Celal Bayar'la Son Röportaj kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0