up
ara
Ayhan Taş

Ayhan Taş

Arapsaçı
2018
Eski bir aktör, ünlü olduğu zamanlarından kalan bir ceketinin içine bir loto kuponu koymuş ve daha sonra bunu unutmuştur. Ceket, elden ele dolaşırken birçok insanın yollarının kesişmesini ve hayatlarının değişmesini sağlar. Bu sırada cebindeki kupona ikramiye çıktığını bilen kimse yoktur.
Seni Gidi Seni
2017
Seni Gidi Seni, 2017'nin kasım ayında vizyona giren yerli komedi filmidir. Filmde, Bülent ve Sedat adında iki mahalle delikanlısı, çocukluklarından beri çok sevdikleri bir ağabeylerinin mayfa tarafından dolandırıldığını öğrenirler ve dolandırıcıların peşine düşerler.
Sinyalciler
2017
Naylon faturacı Nevzat, üçkağıtçı sinyalci Kadir ve sahte rakı satan meyhanesi Cengiz başlarını durmadan belaya sokan 3 adamdır. Acilen 100 bin TL bulmaları gerektiğinde İsa'nın Son Akşam Yemeği tablosunu çalmaya karar verirler.
Bayram Abi
2016
Bayram, ailesiyle beraber yaşayan bekar bir adamdır. En büyük hayali, bir düğünde görüp aşık olduğu Sinem ile tanışmaktır. Sinem, Koma Kola markasının reklam ve pazarlama müdürüdür. Bayram, Sinem'e ulaşmanın tek yolunun kendi kola markasını yaratmak olduğuna inanır ve çalışmalara başlar.
Babaların Babası
2016
Başrollünde oyuncu İsmail Demirci yer aldığı, yönetmenliğini Raşit Çelikezer üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babaların Babası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0