up
ara
Burçin Bildik

Burçin Bildik

Bekar Bekir
2017
Bir türlü evlenemeyen Bekir adında bir adam çareyi kuzeninin turistik bir beldedeki otelinde arar. Kendine uygun eşi burada bulacağına inanan Bekir, tanıştığı birçok kişiden akıl alarak arayışını sürdürecektir.
Sağ Salim 2: Sil Baştan
2013
Başrollünde oyuncu Yakup Yavru yer aldığı, yönetmenliğini Ersoy Güler üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Yerli Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sağ Salim 2: Sil Baştan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sen Sağ Ben Selamet
2016
Cezaevinden tahliye edilmesine iki gün kalan Selamet ile müebbet hapis yiyen Sansar, aynı koğuştan arkadaştır. İkisi birlikte, birbirlerine zincirli olarak cezaevi aracına bindirilir. Bu araç, Selamet'i memleketine bırakacak, Sansar'ı ise başka bir cezaevine nakledecektir. Ancak yolda bir kaza geçirirler ve bir anda serbest kalırlar. Selamet kaçmaktan yana olmasa da Sansar'a bağlı olduğu için onun ısrarıyla kaçmak zorunda kalır. Kazadaki diğer araçtan kaçan bir goril de onlara katılır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0