up
ara
Mete Göktürk

Mete Göktürk

Yunus Emre (Cep Boy)
2008
Aşkın ve Şiirin Sultanı Kanuni (Cep Boy) ve Adaleti Gördünüz mü? Bir Savcıdan Anılar, Gözlemler, Görüşler kitaplarının da yazarı Mete Göktürk tarafından kaleme alınan Yunus Emre (Cep Boy) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlgi Kültür Sanat Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789944978729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yunus Emre (Cep Boy) isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Yunus Emre (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın ve Şiirin Sultanı Kanuni (Cep Boy)
2011
Yunus Emre (Cep Boy) ve Adaleti Gördünüz mü? Bir Savcıdan Anılar, Gözlemler, Görüşler kitaplarının da yazarı Mete Göktürk tarafından kaleme alınan Aşkın ve Şiirin Sultanı Kanuni (Cep Boy) kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Avrupa Yakası Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789944979405 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın ve Şiirin Sultanı Kanuni (Cep Boy) isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Aşkın ve Şiirin Sultanı Kanuni (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Adaleti Gördünüz mü? Bir Savcıdan Anılar, Gözlemler, Görüşler
2010
Yunus Emre (Cep Boy) ve Aşkın ve Şiirin Sultanı Kanuni (Cep Boy) kitaplarının da yazarı Mete Göktürk tarafından kaleme alınan Adaleti Gördünüz mü? Bir Savcıdan Anılar, Gözlemler, Görüşler kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Telos Yayıncılık yayınevinden 2010 yılında 9789755452258 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adaleti Gördünüz mü? Bir Savcıdan Anılar, Gözlemler, Görüşler isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Adaleti Gördünüz mü? Bir Savcıdan Anılar, Gözlemler, Görüşler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yakın Tarihimizin Utanç Sayfaları
2015
Yunus Emre (Cep Boy) ve Aşkın ve Şiirin Sultanı Kanuni (Cep Boy) kitaplarının da yazarı Mete Göktürk tarafından kaleme alınan Yakın Tarihimizin Utanç Sayfaları kitabı Yakın Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siyam Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786058448001 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakın Tarihimizin Utanç Sayfaları isimli kitap 374 sayfadan oluşuyor. Yakın Tarihimizin Utanç Sayfaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0