up
ara
Metin Taş

Metin Taş

Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları
1970
Vergi İcra Hukukunda Haciz ve Vergi Yargısı kitaplarının da yazarı Metin Taş tarafından kaleme alınan Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 1970 yılında 2880000002642 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları isimli kitap 114 sayfadan oluşuyor. Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vergi İcra Hukukunda Haciz
1970
Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları ve Vergi Yargısı kitaplarının da yazarı Metin Taş tarafından kaleme alınan Vergi İcra Hukukunda Haciz kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 1970 yılında 9757338699 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vergi İcra Hukukunda Haciz isimli kitap 90 sayfadan oluşuyor. Vergi İcra Hukukunda Haciz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vergi Yargısı
2018
Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları ve Vergi İcra Hukukunda Haciz kitaplarının da yazarı Metin Taş tarafından kaleme alınan Vergi Yargısı kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 2018 yılında 9758768172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vergi Yargısı isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Vergi Yargısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi
2013
Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları kitabının da yazarı Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları ve Vergi İcra Hukukunda Haciz kitaplarının da yazarı Metin Taş tarafından kaleme alınan Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gazi Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9786053440253 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi isimli kitap 375 sayfadan oluşuyor. Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yediler Onlar
2015
Vergi Uyuşmazlıklarının İdari ve Yargısal Çözüm Yolları ve Vergi İcra Hukukunda Haciz kitaplarının da yazarı Metin Taş tarafından kaleme alınan Yediler Onlar kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053231660 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yediler Onlar isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Yediler Onlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0