up
ara
M. Murat Sezer

M. Murat Sezer

Benjamin Franklin - Bilime Yön Verenler
2016
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren M. Murat Sezer tarafından kaleme alınan Benjamin Franklin - Bilime Yön Verenler kitabı Araştırma - İnceleme, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2016 yılında 978-605-9398-93-0 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benjamin Franklin - Bilime Yön Verenler isimli kitap 139 sayfadan oluşuyor. Benjamin Franklin - Bilime Yön Verenler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nikola Tesla-Bilime Yön Verenler
2018
Benjamin Franklin - Bilime Yön Verenler kitabının da yazarı M. Murat Sezer tarafından kaleme alınan Nikola Tesla-Bilime Yön Verenler kitabı Biyografi, Otobiyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parola Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786059398961 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nikola Tesla-Bilime Yön Verenler isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Nikola Tesla-Bilime Yön Verenler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
-Bilime Yön Verenler-Leonardo Da Vinci
2018
Benjamin Franklin - Bilime Yön Verenler ve Nikola Tesla-Bilime Yön Verenler kitaplarının da yazarı M. Murat Sezer tarafından kaleme alınan -Bilime Yön Verenler-Leonardo Da Vinci kitabı Biyografi, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parola Yayınları yayınevinden 2018 yılında 6051868196 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan -Bilime Yön Verenler-Leonardo Da Vinci isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. -Bilime Yön Verenler-Leonardo Da Vinci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0