up
ara
‹ Michel de Montaigne

Michel de Montaigne Kitapları

Selected Essays kitabının da yazarı Michel de Montaigne tarafından kaleme alınan Mutluluk ve Yaşama Sanatı kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tutku Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054308040 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk ve Yaşama Sanatı isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Mutluluk ve Yaşama Sanatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Mutluluk ve Yaşama Sanatı ve Yol Günlüğü kitaplarının da yazarı Michel de Montaigne tarafından kaleme alınan Selected Essays kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054439799 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Selected Essays isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Selected Essays kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Mutluluk ve Yaşama Sanatı kitabının da yazarı Mutluluk ve Yaşama Sanatı ve Selected Essays kitaplarının da yazarı Michel de Montaigne tarafından kaleme alınan Yol Günlüğü kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789750823114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yol Günlüğü isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Yol Günlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Deneme türünün yaratıcısı Montaigne'in süreç içerisinde öğrendikleri, okudukları üzerine çeşitli konularda kısa fikirlerini açıkladığı, her cümlenin altını çizerek okuyacağınız klasik kitaplardan birisidir.
Mutluluk ve Yaşama Sanatı kitabının da yazarı Michel de Montaigne tarafından kaleme alınan Aforizmalar kitabı Aforizma, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tutku Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054308804 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aforizmalar isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Aforizmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Mutluluk ve Yaşama Sanatı ve Selected Essays kitaplarının da yazarı Michel de Montaigne tarafından kaleme alınan Dahinin Dedikleri Aforizmalar kitabı Felsefe, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arya Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9786054876037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dahinin Dedikleri Aforizmalar isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Hivda Akın çevirmiştir. Dahinin Dedikleri Aforizmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Mutluluk ve Yaşama Sanatı ve Selected Essays kitaplarının da yazarı Michel de Montaigne tarafından kaleme alınan Yavaşladıkça Çoğalıyorum kitabı Aforizma, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 2016 yılında 9786059691352 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yavaşladıkça Çoğalıyorum isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Yavaşladıkça Çoğalıyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!