up
ara
Mickey Spillane

Mickey Spillane

Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı
2002
Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı ve Ölüm Taciri Mike Hammer'ın Yeni Bir Serüveni kitaplarının da yazarı Mickey Spillane tarafından kaleme alınan Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2002 yılında 9789750703454 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı isimli kitap 258 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ayşe Gül Güre çevirmiştir. Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı
2005
Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı ve Ölüm Taciri Mike Hammer'ın Yeni Bir Serüveni kitaplarının da yazarı Mickey Spillane tarafından kaleme alınan Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789750704789 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ayşe Gül Güre çevirmiştir. Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölüm Taciri Mike Hammer'ın Yeni Bir Serüveni
2011
Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı ve Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı kitaplarının da yazarı Mickey Spillane tarafından kaleme alınan Ölüm Taciri Mike Hammer'ın Yeni Bir Serüveni kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789758440948 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm Taciri Mike Hammer'ın Yeni Bir Serüveni isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Ölüm Taciri Mike Hammer'ın Yeni Bir Serüveni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlık Yol Bir Mike Hammer Romanı
2015
Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı ve Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı kitaplarının da yazarı Mickey Spillane tarafından kaleme alınan Karanlık Yol Bir Mike Hammer Romanı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789755108483 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Yol Bir Mike Hammer Romanı isimli kitap 279 sayfadan oluşuyor. Karanlık Yol Bir Mike Hammer Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kahreden kurşun
2010
Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı kitabının da yazarı Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı ve Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı kitaplarının da yazarı Mickey Spillane tarafından kaleme alınan Kahreden kurşun kitabı Çizgi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çağlayan Yayınları yayınevinden 2010 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kahreden kurşun isimli kitap 422 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kemal Tahir çevirmiştir. Kahreden kurşun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0