up
ara
‹ Mike Wayne

Mike Wayne Kitapları

1970
Politik Film ve Sinemayı Anlamak: Marksist Perspektifler kitaplarının da yazarı Mike Wayne tarafından kaleme alınan Marksizm ve Medya Araştırmaları kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789944122450 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Marksizm ve Medya Araştırmaları isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. Marksizm ve Medya Araştırmaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Marksizm ve Medya Araştırmaları ve Sinemayı Anlamak: Marksist Perspektifler kitaplarının da yazarı Mike Wayne tarafından kaleme alınan Politik Film kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055541002 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Politik Film isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Sinemayla İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Sinema Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Politik Film kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
Politik Film ve Marksizm ve Medya Araştırmaları kitaplarının da yazarı Mike Wayne tarafından kaleme alınan Sinemayı Anlamak: Marksist Perspektifler kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. De Ki Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789944492607 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinemayı Anlamak: Marksist Perspektifler isimli kitap 244 sayfadan oluşuyor. Kitap Sinemayla İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Sinema Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sinemayı Anlamak: Marksist Perspektifler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Politik Film kitabının da yazarı Mike Wayne tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Kapital kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 0 yılında 9786054836604 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Başlayanlar İçin Kapital isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Yeni Başlayanlar İçin Kapital kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!