up
ara
Milly Johnson

Milly Johnson

Misafir

Misafir

@misafir000

Ven, Roz, Olive ve Frankie eski okul arkadaşlarıdır. Öğrencilik yıllarında, parlak bir gelecek, zenginlik, aşk ve harika işler hayal ederler kendileri için. Dünyaları istiridyeleri olacaktır.

Yirmi beş sene sonra, Olive tembel ve işsiz kocasına ve hasta annesine bakmak için temizlikçilik yapmaktadır. Roz, iyi yürekli, sevecen Manus'a sevgisini gösterememektedir, çünkü çapkın eski eşi kalbini fena halde kırmıştır. Frankie'yle de bağlarını tamamen koparmıştır. Ama Ven arkadaşlarını bir araya getirmeye ve kırk yaşına basmadan önce bir gemi yolculuğuna çıkma hayallerini gerçekleştirmeye niyetlidir.

Dört arkadaş ne olduğunu bile anlamadan, kendilerini evlerinden uzakta, açık denizde bulurlar. Ancak masmavi gökyüzü, sıcacık güneş ve on altı gün sürecek bir lüks ve zevk hayatı, geri döndüklerinde her birini bekleyen gerilimi ve yalnızlığı unutturmaya yeterli olacak mıdır?
ataç ikon İşte Kızlar Geliyor
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
İşte Kızlar Geliyor
0
Bir Sonbahar Aşkı kitabının da yazarı Milly Johnson tarafından kaleme alınan İşte Kızlar Geliyor kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hyperion Kitap yayınevinden 0 yılında 9786056333910 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşte Kızlar Geliyor isimli kitap 489 sayfadan oluşuyor. İşte Kızlar Geliyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Sonbahar Aşkı
2013
İşte Kızlar Geliyor ve Beyaz Düğün kitaplarının da yazarı Milly Johnson tarafından kaleme alınan Bir Sonbahar Aşkı kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hyperion Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786056333941 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Sonbahar Aşkı isimli kitap 412 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Belgin Selen Haktanır çevirmiştir. Bir Sonbahar Aşkı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beyaz Düğün
2012
İşte Kızlar Geliyor ve Bir Sonbahar Aşkı kitaplarının da yazarı Milly Johnson tarafından kaleme alınan Beyaz Düğün kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hyperion Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786058599215 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Düğün isimli kitap 530 sayfadan oluşuyor. Beyaz Düğün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yeni Anneler Kulübü
2015
İşte Kızlar Geliyor kitabının da yazarı İşte Kızlar Geliyor ve Bir Sonbahar Aşkı kitaplarının da yazarı Milly Johnson tarafından kaleme alınan Yeni Anneler Kulübü kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hyperion Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786055002091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Anneler Kulübü isimli kitap 434 sayfadan oluşuyor. Yeni Anneler Kulübü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuşlar ve Arılar
2013
İşte Kızlar Geliyor ve Bir Sonbahar Aşkı kitaplarının da yazarı Milly Johnson tarafından kaleme alınan Kuşlar ve Arılar kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hyperion Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786055002084 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuşlar ve Arılar isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kuşlar ve Arılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0