up
ara
Mircea Eliade

Mircea Eliade

Jagermeister Chrysalis

Jagermeister Chrysalis

@jagermeisterchrysalis

“Vasat bir ressam bile, bir an kendini unutsa, bir şaheser çıkarabilir ortaya,” dedi.
ataç ikon Matmazel Christina
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Nemesis

Nemesis

@lacrima

Mucize, ancak onu bir mucize olarak görmeye hazırlıklı olanlara görünür.
ataç ikon Matmazel Christina
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Mert Esin

Mert Esin

@mertesin

Mircea Eliade'nin Sıkıntılı Misafiri... paylaşım fotoğrafı
Mircea Eliade'nin Sıkıntılı Misafiri...
"Olgunlaşmak için ölmen gerektiğini kavramamakta olduğun müddetçe sen karanlık yeryüzünde sıkıntılı bir misafirsindir." - Mircea Eliade
(İngilizce'den Türkçe'ye Mert Esin tarafından çevrildi.)

"As long as you have not grasped that you have to die to grow, you are a troubled guest on the dark earth." - Mircea Eliade
Mircea Eliade
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Demirciler ve Simyacılar
2003
Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme kitabının da yazarı Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme ve Mistik Hint Erotizmi kitaplarının da yazarı Mircea Eliade tarafından kaleme alınan Demirciler ve Simyacılar kitabı Bilim, İlkçağ Tarihi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 2003 yılında 9789758240852 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Demirciler ve Simyacılar isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Emin Özcan çevirmiştir. Demirciler ve Simyacılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme
1970
Demirciler ve Simyacılar kitabının da yazarı Demirciler ve Simyacılar ve Mistik Hint Erotizmi kitaplarının da yazarı Mircea Eliade tarafından kaleme alınan Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789759970277 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme isimli kitap 339 sayfadan oluşuyor. Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mistik Hint Erotizmi
1970
Demirciler ve Simyacılar kitabının da yazarı Demirciler ve Simyacılar ve Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme kitaplarının da yazarı Mircea Eliade tarafından kaleme alınan Mistik Hint Erotizmi kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789758240913 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mistik Hint Erotizmi isimli kitap 79 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Renan Akman çevirmiştir. Mistik Hint Erotizmi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yoga
1970
Demirciler ve Simyacılar ve Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme kitaplarının da yazarı Mircea Eliade tarafından kaleme alınan Yoga kitabı Yoga, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789759972172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yoga isimli kitap 578 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ali Berktay çevirmiştir. Yoga kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mitlerin Özellikleri
2016
Demirciler ve Simyacılar ve Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme kitaplarının da yazarı Mircea Eliade tarafından kaleme alınan Mitlerin Özellikleri kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786051713458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mitlerin Özellikleri isimli kitap 270 sayfadan oluşuyor. Mitlerin Özellikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0