up
ara
Monica McCarty

Monica McCarty

Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Sandalyende kıpırdanıp duruyorsun.” Helen sebebin ne olabileceğini düşününce kaşlarının arasındaki çatıklık daha da derinleşti. “Minder ister misin? Kralın başucunda çok uzun saatler geçirdiğini biliyorum.” Helen’in yanakları kızardı. “Şişlik olması sıkça görülür-”
“Basue mu? Yüce Tanrım!” Helen, Magnus’un tepkisinin sertliğine çok şaşırmış olmasa yüzündeki öfkeyi komik bulabilirdi. “Lanet bir mindere ihtiyacım yok! Ve hiçbir yerimde de bir şişliğim yok.”
ataç ikon Aziz
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Magnus!”
Magnus’un onun sesini duyar duymaz kasıldığını görmek içini acıttı. Magnus savaşa hazırlanan bir adam gibi ağır ağır arkasını döndü.
ataç ikon Aziz
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Ozanların şiirlerinde, aşkın bir yıldırımı andırabileceğini duymuş ve bunun romantik bir abartı olduğunu düşünmüştü. Şimdi bundan pek de emin olamıyordu.
ataç ikon İskoç Esareti
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Atlantis Yolcusu

Atlantis Yolcusu

@atlantisyolcusu

‘’Kararımı beğenmedin.Sence fazla mı oldu ?’’
‘’Ailesi azımsanmayacak bir gelir kaybına maruz kalacak.Evet onlara pahalıya mal olacak ama aç kalmayacaklar.Angus,kutsal bir zorunluluğa karşı geldi,klanın onurunu küçük düşürdü,dolayısıyla cezası bu doğrultuda olmalı.Benim görevim bu.Kanunları uygulamasam nasıl bir reis olurdum?’’
‘’Merhamet utanılacak bir şey değildir.’’
‘’Sorumluluk verilmeyen insanlara merhamet gösterirsin.Hıghland misafirperverliği zorunluluğu kesindir.Kanuna uymazsa ,sonuçlarına katlanırsın.’’Uyarı gayet açıktı.’’Hata yapanlara acıma yoktur.’’
Isabel’in renginin attığı Rory’nin gözünden kaçmadı.
ataç ikon Asi (MacLeods of Skye, #1)
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Atlantis Yolcusu

Atlantis Yolcusu

@atlantisyolcusu

Alex iç çekti, nefesi acı veriyordu. Istırap göğsüne saplanmıştı. Kayıp ruhu için, kendi kalbini kesmek zorunda kalacağını hiç düşünmemişti.
1 beğen · 0 yorum
Atlantis Yolcusu

Atlantis Yolcusu

@atlantisyolcusu

Sadece birkaç gün dayanması gerekti. Ama varlığının tüm parçaları, asla sahip olamayacağı şeyi arzularken çok zordu.
1 beğen · 0 yorum
İskoç Esareti
0
Güçlü bir İskoç şefinin gayrimeşru oğlu olan Duncan Campbell, işlemediği bir suç yüzünden on yıldır sürgündedir. Hain damgasının gölgesinde geçirdiği yılların ardından, adını temize çıkarma isteğine daha fazla karşı koyamaz ve İskoçya’ya geri dönmeye karar verir. Bu, ihanetini unutamadığı tek kişinin, aşkın yıkıcı gücünü ona kanıtlayan kadın olan Jeannie Gordon’un yardımını istemesi anlamına gelse bile... Jeannie Gordon, aşkını ve güvenini paramparça eden adamı yıllar sonra karşısında bulunca, hayatı yeniden tepetaklak olur. Artık o âşık ve saf kız değildir, tehlikeli sırları olan bir kadına dönüşmüştür. Ancak Duncan ve Jeannie, güvensizlik ve ayrılıkla harmanlanmış olsa bile, aralarındaki tutkunun daha cesur bir şekilde tekrar alevlenmesine karşı koyamazlar. Çözmeleri gereken entrikaların ortasında kalmış olmalarına rağmen kabullenmeleri gereken bir gerçek vardır; o da kaderlerinin birbirine mühürlenmiş olduğudur...
Gazap (Highland Guard, #3)
2013
İskoç Esareti kitabının da yazarı Monica McCarty tarafından kaleme alınan Gazap (Highland Guard, #3) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9786054629572 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gazap (Highland Guard, #3) isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gönenç İnal çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gazap (Highland Guard, #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İki Ateş Arasında (Highland Guard, #1)
0
İskoç Esareti kitabının da yazarı Monica McCarty tarafından kaleme alınan İki Ateş Arasında (Highland Guard, #1) kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629190 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İki Ateş Arasında (Highland Guard, #1) isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslıhan H. Bağdatlı çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İki Ateş Arasında (Highland Guard, #1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İskoç Sürgünü
2017
İskoç Esareti ve Gazap (Highland Guard, #3) kitaplarının da yazarı Monica McCarty tarafından kaleme alınan İskoç Sürgünü kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2017 yılında 9786059545792 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İskoç Sürgünü isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. İskoç Sürgünü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Maskesiz (MacLeods of Skye, #2)
0
İskoç Esareti kitabının da yazarı Monica McCarty tarafından kaleme alınan Maskesiz (MacLeods of Skye, #2) kitabı Aşk, Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054188659 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maskesiz (MacLeods of Skye, #2) isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslıhan H. Bağdatlı çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Maskesiz (MacLeods of Skye, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0