up
ara
Alina Reyes

Alina Reyes

Betül Zeyrek

Betül Zeyrek

@betulzeyrek

"Odandaki,o her zaman seni görebilen mutlu dolap olsam, ne iyi olurdu; seyrederdim seni, koltukta oturuşunu, mektup yazısını, yarışını ya da uykuya danışınız..."
ataç ikon Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kaf...
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
Betül Zeyrek

Betül Zeyrek

@betulzeyrek

"Korkunç acılara boyun eğmek zorunda kalırım tek sözcüğünden yoksun olursam"
ataç ikon Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kaf...
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Marilyn'le Bir Gece ve Kar
1970
Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kafka ve Milena Jesenská'ya dair ve Lilith kitaplarının da yazarı Alina Reyes tarafından kaleme alınan Marilyn'le Bir Gece ve Kar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pupa Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055765224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Marilyn'le Bir Gece ve Kar isimli kitap 74 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye F. Cihan Akkartal çevirmiştir. Marilyn'le Bir Gece ve Kar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kafka ve Milena Jesenská'ya dair
0
Marilyn'le Bir Gece ve Kar kitabının da yazarı Alina Reyes tarafından kaleme alınan Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kafka ve Milena Jesenská'ya dair kitabı Roman (Çeviri), Fransız türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789752931794 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kafka ve Milena Jesenská'ya dair isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aykut Derman çevirmiştir. Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kafka ve Milena Jesenská'ya dair kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lilith
2011
Marilyn'le Bir Gece ve Kar kitabının da yazarı Marilyn'le Bir Gece ve Kar ve Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kafka ve Milena Jesenská'ya dair kitaplarının da yazarı Alina Reyes tarafından kaleme alınan Lilith kitabı Feminizm, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Güncel Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9758020854 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lilith isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nermin Acar çevirmiştir. Lilith kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7 Gece
2008
Marilyn'le Bir Gece ve Kar ve Hayaletler Önünde Çırılçıplak Franz Kafka ve Milena Jesenská'ya dair kitaplarının da yazarı Alina Reyes tarafından kaleme alınan 7 Gece kitabı Fransız, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9799756287650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 7 Gece isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Buket Yılmaz çevirmiştir. 7 Gece kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0