up
ara
‹ Murat Menteş

Murat Menteş Kitapları

0
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Antika Titanik kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9786056842689 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Antika Titanik isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Antika Titanik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2003
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Aynalı Barikatlar kitabı Politika, Yeni Dünya Düzeni türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şule Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9799756446101 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aynalı Barikatlar isimli kitap 229 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Murat Menteş Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aynalı Barikatlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Dublörün Dilemması kitabı Roman (Yerli), Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. 5530 yayınevinden 0 yılında 9789750503221 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dublörün Dilemması isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Kitap İstanbul'da Geçen En Güzel Aşk Romanları listesinde de yeralmaktadır. Dublörün Dilemması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Ruhi Mücerret kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Garanti Karantina kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9789755704456 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Garanti Karantina isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Garanti Karantina kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2001
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Kaosa Mütevazı Bir Katkı kitabı Makale, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şule Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789756841723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaosa Mütevazı Bir Katkı isimli kitap 253 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Murat Menteş Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kaosa Mütevazı Bir Katkı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Korkma Ben Varım kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750507144 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkma Ben Varım isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Korkma Ben Varım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1997
Garanti Karantina ve Ruhi Mücerret kitaplarının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Kuzgun'un Gölgesi kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yedi İklim - Dergi yayınevinden 1997 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuzgun'un Gölgesi isimli kitap 63 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Murat Menteş Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kuzgun'un Gölgesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Ruhi Mücerret kitabı Ölüm, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9786055162054 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ruhi Mücerret isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Ruhi Mücerret kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!