up
ara
Murat Sertoğlu

Murat Sertoğlu

Kamalı Zeybek
1970
Kerbela ve Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli kitaplarının da yazarı Murat Sertoğlu tarafından kaleme alınan Kamalı Zeybek kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toker Yayınları yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kamalı Zeybek isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kamalı Zeybek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kerbela
1970
Kamalı Zeybek ve Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli kitaplarının da yazarı Murat Sertoğlu tarafından kaleme alınan Kerbela kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toker Yayınları yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kerbela isimli kitap 423 sayfadan oluşuyor. Kerbela kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli
1970
Kamalı Zeybek ve Kerbela kitaplarının da yazarı Murat Sertoğlu tarafından kaleme alınan Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sağlam Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 2880000067283 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aspasya
1970
Kamalı Zeybek kitabının da yazarı Murat Sertoğlu tarafından kaleme alınan Aspasya kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054228522 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aspasya isimli kitap 418 sayfadan oluşuyor. Aspasya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Köroğlu
1970
Kamalı Zeybek ve Kerbela kitaplarının da yazarı Murat Sertoğlu tarafından kaleme alınan Köroğlu kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elips Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055994242 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Köroğlu isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Köroğlu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hazreti Ali
1969
Başrollünde oyuncu Demir Karahan yer aldığı, yönetmenliğini Tunç Başaran üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hazreti Ali isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Katırcı Yani Efenin Definesi
1967
Başrollünde oyuncu Erol Taş yer aldığı, yönetmenliğini Yavuz Yalınkılıç üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Katırcı Yani Efenin Definesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0