up
ara
Murat Yılmaz

Murat Yılmaz

Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur
1970
Kosova - Bağımsızlık Yolunda ve Zenar'ın Geleceği kitaplarının da yazarı Murat Yılmaz tarafından kaleme alınan Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beşir Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789758406883 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kosova - Bağımsızlık Yolunda
2011
Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur ve Zenar'ın Geleceği kitaplarının da yazarı Murat Yılmaz tarafından kaleme alınan Kosova - Bağımsızlık Yolunda kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlke Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9789757105688 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kosova - Bağımsızlık Yolunda isimli kitap 132 sayfadan oluşuyor. Kosova - Bağımsızlık Yolunda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zenar'ın Geleceği
2014
Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur ve Kosova - Bağımsızlık Yolunda kitaplarının da yazarı Murat Yılmaz tarafından kaleme alınan Zenar'ın Geleceği kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. P Kitap Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786054543144 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zenar'ın Geleceği isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Zenar'ın Geleceği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Elektronik ve Geleneksel Kütüphanelerde Telif Hakları
2012
Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur kitabının da yazarı Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur ve Kosova - Bağımsızlık Yolunda kitaplarının da yazarı Murat Yılmaz tarafından kaleme alınan Elektronik ve Geleneksel Kütüphanelerde Telif Hakları kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beşir Kitabevi yayınevinden 2012 yılında 9789758406890 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elektronik ve Geleneksel Kütüphanelerde Telif Hakları isimli kitap 121 sayfadan oluşuyor. Elektronik ve Geleneksel Kütüphanelerde Telif Hakları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kütüphanelerde ve Arşiv Kurumlarında Bilgi Teknolojilerinin Kullanımı
2013
Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur kitabının da yazarı Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur ve Kosova - Bağımsızlık Yolunda kitaplarının da yazarı Murat Yılmaz tarafından kaleme alınan Kütüphanelerde ve Arşiv Kurumlarında Bilgi Teknolojilerinin Kullanımı kitabı Kütüphanecilik, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beşir Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9786055910778 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kütüphanelerde ve Arşiv Kurumlarında Bilgi Teknolojilerinin Kullanımı isimli kitap 394 sayfadan oluşuyor. Kütüphanelerde ve Arşiv Kurumlarında Bilgi Teknolojilerinin Kullanımı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Unter Mordverdacht - Ich Kämpfe Um Uns
2007
Başrollünde oyuncu Murat Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Jorgo Papavassiliou üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Unter Mordverdacht - Ich Kämpfe Um Uns isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0