up
ara
Mustafa Balbay

Mustafa Balbay

Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil - Bursa

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, hükümdar dünyaya eşkıya olur.
0 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil - Bursa

Herkes yasalar önünde eşittir, ama yasalar herkese eşit uygulanmaz.
0 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil - Bursa

Üç pençeden kendini koru: ayının pençesi, aslının pençesi, adaletin pençesi.
0 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil - Bursa

Hak bildiğin yolda yalnız gideceksin, zaten başka gelen olmaz.
0 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil - Bursa

Zorba, egemenliğini hukuk taşlarıyla örer.
0 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil - Bursa

Bir sırrın varsa söyleme dostuna. Onun da dostu vardır, söyler dostuna. O da gidip ihbar eder.
0 beğen · 0 yorum
Zulümdar
1970
Silivri Toplama Kampı Zulümhane ve Gülümsemek Direnmektir kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Zulümdar kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9786055525606 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zulümdar isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Zulümdar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Silivri Toplama Kampı Zulümhane
1970
Zulümdar kitabının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9786055525347 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Silivri Toplama Kampı Zulümhane isimli kitap 335 sayfadan oluşuyor. Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gülümsemek Direnmektir
1970
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Gülümsemek Direnmektir kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9786051400112 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gülümsemek Direnmektir isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Gülümsemek Direnmektir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Heyecan Yaşlanmaz
1970
Zulümdar kitabının da yazarı Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Heyecan Yaşlanmaz kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9789944150330 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Heyecan Yaşlanmaz isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Heyecan Yaşlanmaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Affedersin La Fontaine
1970
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Affedersin La Fontaine kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9789756747742 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Affedersin La Fontaine isimli kitap 286 sayfadan oluşuyor. Affedersin La Fontaine kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0