up
ara
Mustafa Çay

Mustafa Çay

Betül Zeyrek

Betül Zeyrek

@betulzeyrek

Bir şeyin başlaması için, başka bir şeyin bitmesi gerekir bazen. Bazı sonlar gereklidir. Yeniye yer açman gerekir Sebastıan. Bırakman ve çekip gitmesine izin vermen gerekir. Yeniye yer açmazsan eğer, küflenmiş duygularla bayatlar zihnin. Yeniyi kucaklamazsan, eskiler kabus gibi çöker üstüne. Ezilirsin bu çaresizliğin katlanılmaz, acısıyla birlikte.
ataç ikon Söyle Sebastian
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Betül Zeyrek

Betül Zeyrek

@betulzeyrek

"Bir kaybeden olma sebastıan... Dünyada yeterince fazla kaybeden var! Bir yenisini daha ekleme o upuzun listeye.
Varsa bir hayalin, koş peşinden. Gitmek istiyorsa ayakların, engelleme! Söylemek istiyorsan söyle. İstiyorsan eğer sil baştan başlamayı, durma..."
ataç ikon Söyle Sebastian
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
AHMET AKYILDIZ

AHMET AKYILDIZ

@ahmetakyildiz

O, Bir Zamanlar Çocuktu
Sorun yaşadığınız herkes için geçerlidir bu bakış açısı. Eğer karşınızdaki insanın, bir zamanlar sevimli bir çocuk olduğunu düşünmeye başlarsanız, duygularınız hızla değişmeye başlayacaktır.
s. 293
ataç ikon Mutsuz Olmak Günahtır
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
AHMET AKYILDIZ

AHMET AKYILDIZ

@ahmetakyildiz

Yangınlar, yangının çıktığı yerde ve çıktığı anda söndürülmelidir. "Ben bu yangına doyamadım, birazını da seneye söndürmek istiyorum" demek ne kadar saçmaysa, sorunları da o anda çözmek yerine, "Şeyy, sanırım biraz zamana ihtiyacım var" demek aynı şeydir.
s. 261
ataç ikon Mutsuz Olmak Günahtır
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
AHMET AKYILDIZ

AHMET AKYILDIZ

@ahmetakyildiz

Kendinizi her gün yenilenen ve başka birisine dönüşen biri olarak görün. Dünkü siz, bugünkü siz değil. Dün yaşandı ve bitti. Dersinizi aldınız ve sayfa kapandı. Bu kadar!
s. 261
ataç ikon Mutsuz Olmak Günahtır
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
AHMET AKYILDIZ

AHMET AKYILDIZ

@ahmetakyildiz

İlk adımı atmak zordur. Her konuda zordur. Bir polis için, ihbar edilen eve girerken atılan ilk adım, bir itfaiyecinin yanan evin içine attığı adım, yüzmeyi öğrendikten sonraki ilk deneyiminiz... İlk adımı atmak zordur. Bu nedenle, ilk adımı hep cesurlar atar. Korkaklar ise, hep ikinci adım atan kişi olmak isterler.
s. 257
ataç ikon Mutsuz Olmak Günahtır
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Acaba Kiminle Evlensem?
1970
Çocuk Hırsızları ve Bir Yudum Hayat NLP kitaplarının da yazarı Mustafa Çay tarafından kaleme alınan Acaba Kiminle Evlensem? kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944300117 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Acaba Kiminle Evlensem? isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Acaba Kiminle Evlensem? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çocuk Hırsızları
1970
Acaba Kiminle Evlensem? kitabının da yazarı Mustafa Çay tarafından kaleme alınan Çocuk Hırsızları kitabı Çocuk Eğitimi, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758515905 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocuk Hırsızları isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Çocuk Hırsızları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Yudum Hayat NLP
2011
Acaba Kiminle Evlensem? ve Çocuk Hırsızları kitaplarının da yazarı Mustafa Çay tarafından kaleme alınan Bir Yudum Hayat NLP kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789758515684 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yudum Hayat NLP isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Bir Yudum Hayat NLP kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ol
2014
Acaba Kiminle Evlensem? kitabının da yazarı Acaba Kiminle Evlensem? ve Çocuk Hırsızları kitaplarının da yazarı Mustafa Çay tarafından kaleme alınan Ol kitabı Kişisel Gelişim, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çay Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786054663187 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ol isimli kitap 180 sayfadan oluşuyor. Ol kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Devlerin Dansı Irak'ta Türkiye - ABD - İran Savaşı
2011
Acaba Kiminle Evlensem? ve Çocuk Hırsızları kitaplarının da yazarı Mustafa Çay tarafından kaleme alınan Devlerin Dansı Irak'ta Türkiye - ABD - İran Savaşı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kariyer Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789944300063 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlerin Dansı Irak'ta Türkiye - ABD - İran Savaşı isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Devlerin Dansı Irak'ta Türkiye - ABD - İran Savaşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0