up
ara
Allen Carr

Allen Carr

Zeplindeki Bavul

Zeplindeki Bavul

@zeplindekibavul - İzmir

Tiryakiler sigarayı keyif aldıkları için değil; sigara içmedikleri zaman kendilerini berbat hissettikleri için içerler.
Alınan nikotin miktarı arttıkça hem stres hem de sigaranın gerekli olduğu yanılgısı büyür.
ataç ikon Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Zeplindeki Bavul

Zeplindeki Bavul

@zeplindekibavul - İzmir

Dünyadaki en gergin insanlar sigara içmeyenler değil,elli yıl devamlı sigara içmiş, sık sık öksüren, balgam tüküren, yüksek tansiyonlu ve sürekli gergin olanlardır.
ataç ikon Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Kadınlar İçin Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
2004
Kilo Vermenin Kolay Yolu ve Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitaplarının da yazarı Allen Carr tarafından kaleme alınan Kadınlar İçin Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabı Sağlık, Sağlıklı Yaşam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aura Kitapları yayınevinden 2004 yılında 9789756261026 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadınlar İçin Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Pınar Savaş çevirmiştir. Kadınlar İçin Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kilo Vermenin Kolay Yolu
2016
Kadınlar İçin Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu ve Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitaplarının da yazarı Allen Carr tarafından kaleme alınan Kilo Vermenin Kolay Yolu kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Butik yayınevinden 2016 yılında 9786059397056 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kilo Vermenin Kolay Yolu isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kilo Vermenin Kolay Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
0
Kadınlar İçin Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabının da yazarı Allen Carr tarafından kaleme alınan Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabı Sağlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Butik Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055890438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu isimli kitap 203 sayfadan oluşuyor. Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sigarayı Şu Anda Bırakın
0
Kadınlar İçin Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabının da yazarı Allen Carr tarafından kaleme alınan Sigarayı Şu Anda Bırakın kitabı Sağlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Butik Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055524777 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sigarayı Şu Anda Bırakın isimli kitap 225 sayfadan oluşuyor. Sigarayı Şu Anda Bırakın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0